References

Silvi to ja Vam dakujem, ze som sa mohla zucastnit kurzu, je to uzasna prilezitost, skusenost do zivota. Naozaj som aj ja bola prinosom?
Kurz bol perfektny, ako ste ho viedli a zorganizovali. Velmi pomahalo, ze sme si mohli skusat medzi sebou navzajom aj prakticky a rozne situacie.
Tiez velka vdaka za zaslanie informacii, ked to tak citam, tak sa naozaj pustim do studovania s radostou:)

Janka


S kurzom som bola veľmi spokojná. Páčil sa mi Váš individuálny prístup, a tiež aj to, že sme mali príležitosť hneď všetko aj cvičiť, myslím si, že je taká prax veľmi užitočná. Bola by som rada, keby kurz trval dlhšie – chcela by som sa v tom smere aj ďalej zdokonaľovať. 

Xenia


Školenie mi dalo veľmi veľa. V otázke osobného života a self-coachingu hlavne zmysel pre vcítenie sa do druhého, pochopenie možných zámerov jeho konania, ale aj môjho, a tým možnosť predchádzať konfliktom a nezhodám, ale tak isto aj lepšie poznanie seba samej. Koučing ako taký ma veľmi zaujal a ovplyvnilo ma to, myslím si, že táto práca by ma veľmi bavila a napĺňala. Preto sa budem snažiť praktizovať ho a napredovať. Na školení bola veľmi príjemná a otvorená atmosféra, priestor pre naše otázky a praktické skúšanie jednotlivých nástrojov bolo na nezaplatenie. Ešte raz by som Vám veľmi rada poďakovala za túto skúsenosť a možnosť zúčastniť sa. Myslím, že toto školenie a získané vedomosti určite ovplyvnia moje budúce kroky v živote. Samozrejme pozitívne.

Martina


Kurz Vodcovské zručnosti ma posunuli výrazne ďalej. Uvedomil som si, že každý úspešný vodca má svojho kouča, mentora, radcu… Vďaka koučingu sa stále rozširuje moja firma. Je to až neuveriteľné.

Martin, Bratislava, Riaditeľ stavebnej firmy.


Naša organizácia začala pracovať ako team. A ako team dosahujeme stále viac. Koučing mi pomohol z môjho oddelenia team.

Katarína, Quety s.r.o.