Koučing pre klientov v skupine

Koučing pre klientov v skupine

Prihlásiť sa na kurz

Máte pocit, že váš život stagnuje a neviete prečo ? Túžite nájsť príčinu, vyhnúť sa stereotypom a pohnúť sa ďalej ? Chcete si rozšíriť uhly pohľadu z viacerých perspektív a začať vnímať širšie súvislosti naokolo ? Potom skupinový coaching je to pravé pre vás !

Veľkosť skupiny
20
Trvanie kurzu
1
Úroveň skúseností
Začiatočníci
Cena s DPH:
50 €
Cena bez DPH:
41.67 €

Zámer kurzu:

V čom je coaching iný? Coaching je efektívny spôsob vystúpenia z problémov, rast a posun smerom, po ktorom klient túži. Coaching predstavuje vysokú akceptáciu druhého človeka. Coach verí v potenciál klienta a pomocou otázok mu pomáha nájsť riešenia, ktoré sú len jeho, a preto sú dlhodobé a účinné. Coach neradí, nenavádza vás, ale pomáha vám odhaliť vaše skryté cesty a schopnosti. Na coachingu objavíte reálne možnosti posunu a okamžite meníte svoju realitu podľa vašich predstáv. Coaching ponúkame formou individuálnych coaching sedení alebo skupinových coaching sedení.

Skupinový coaching je riadený odborníkom – profesionálnym koučom, prebiehajúci formou koučingu v skupine klientov. Skupinový coaching je vedený efektívnou formou, vhodný k získaniu širších súvislostí. Otázky vyplývajúce z tém zúčastnených sú významné a obohacujúce pre jednotlivcov v celej skupine. Predmetný spôsob coachingu vám ukáže situáciu z iných perspektív, dodá vám odvahu a skúsenosti ostatných. Výhodou je jeho dynamickosť, pozitívny účinok skupiny, podpora a predchádzanie tomu, čo nám neslúži. Skupinový coaching je v rozsahu 2 hodín, individuálny v rozsahu 1 hodiny.

Cena:
1 x sedenie 50,- Eur s DPH /41,67,- Eur bez DPH/
3 x sedenia 135,- Eur s DPH /112,5,- Eur bez DPH/
5 x sedení 200,- Eur s DPH /166,67,- Eur bez DPH/

Prihlásenie:
e-mail : info@powercoaching.sk
telefón: 0948 168 011

Tešíme sa na vás !

Partner podujatia: StartitUP a Meeto
Foto: www.unsplash.com

 

Nenašli ste žiadny kurz pre vás?

Kontaktujte nás a radi vám poradíme s výberom

Chcem poradiť