toggle menu

Kritické myslenie

Pán, ktorý sa učí kriticky myslieť

Chceš sa naučiť plnohodnotne zaobchádzať s informáciami? Chceš vedieť hľadať či filtrovať relevantné od tých nepravdivých? Chceš si vedieť budovať argumenty a pozerať sa na veci z viacerých uhľov? Potom je tento kurz pre teba ten pravý!


Kritické myslenie je o vlastnom uvažovaní, slobodnom myslení, bez ovplyvnenia okolím. Ako myslieť tak, aby sme boli sami sebou, prezentovali náš názor a nie názor vedome či podvedome prijatý okolím? Poď sa to naučiť!


ČO VŠETKO SA NAUČÍŠ?

  • Čo je to kritické myslenie
  • Kde všade by si mal kritické myslenie využívať, aby si sa nestal obeťou manipulácie
  • Prečo je kritické myslenie dôležité a ako sa prejavuje
  • Spôsobilosti a dispozície potrebné na kritické myslenie
  • Základné techniky kritického myslenia
  • Praktické príklady

ČO VŠETKO NADOBUDNEŠ?

  • Informácie a poznatky, ktoré ti pomôžu v osobnom i profesijnom živote
  • Schopnosť myslieť kriticky a selektovať informácie
  • Systematickú zvedavosť a otvorenú myseľ
  • Schopnosť upraviť vlastnú komunikáciu tak, aby bola zrozumiteľná a presná

Keď kriticky premýšľame, v podstate sa len riadime múdrym príslovím “Dôveruj, ale preveruj”. Kritické myslenie učí človeka myslieť slobodne. Stratí sa tendencia slepo nasledovať niekoho názory. Myslenie nie je len o jednom výsledku, ale najmä o tej ceste, procese ako sa k nemu dostať. Radi ti v tom pomôžeme.

Tešíme sa na teba!

1. Gmail účet. "meno@gmail.com" Nastav si svoje pravé meno, prípadne avatar fotografiu. 2. ZOOM. Nainštaluj si ZOOM aplikáciu do svojho zariadenia (PC, MAC, Smartfon/tablet Android, či IOS). https://zoom.us/download. Je to zdarma. (Ide to aj cez web prehliadače, no appka má viac funkcionalít a vyššiu stabilitu) 3. Dobré pripojenie. Spoľahlivé a rýchle pripojenie na net s malou odozvou je dobrým predpokladom (2Mb/s obojsmerne a viac, latencia 50ms a menej) Otestujete si na: https://www.speedmeter.sk/
Žiadny problém! Z každého kurzu vedieť záznam, ktorý ti veľmi radi dodatočne zašleme. Stačí ak nás budeš kontaktovať na info@powercoahcing.sk.
virtuálnom prostredí s vopred určeným časom. Online kurz si môžeš jednoducho stiahnuť z našej internetovej platformy a počúvať ihneď. Výhodou workshopu je, že nás i svojich priateľov stretneš osobne a môžeš si dať s nami dobrú kávu. Pri webinári si môžeš ľahnúť na gauč a vypočuť si nás odkiaľkoľvek. Pri online kurze dokonca aj kedykoľvek!
Obľúbiť
Získať kurz
Zapísaní:
Trvanie: 120 minút
Video: 120 min.
Výuka: Online │ video

Archív

Pracovné hodiny

Monday 8:00 - 16.00
Tuesday 8:00 - 16.00
Wednesday 8:00 - 16.00
Thursday 8:00 - 16.00
Friday 8:00 - 15.00
Saturday Closed
Sunday Closed

Košík

Layer 1
Tento web používa cookies. Pokračovaním prezerania stránok súhlasíte s ich použitím.