Stretnutie koučov a sympatizantov ONLINE

Zapísaní:
Trvanie: 3 hodín
Prednášky: 1
Video: 3 hodín
Úroveň: Začiatočník

Archív

Pracovné hodiny

Monday 8:00 - 16.00
Tuesday 8:00 - 16.00
Wednesday 8:00 - 16.00
Thursday 8:00 - 16.00
Friday 8:00 - 15.00
Saturday Closed
Sunday Closed

Košík

Kouči sledujú online vyučovanie a vzdelávajú sa

Pripravujeme pre vás všetkých: našich absolventov, koučov, partnerov, ale aj ďalších nadšencov koučingu celoSLOVENSKÉ online stretnutie. Vítaní ste všetci, ktorí sa zaujímate o svoj osobnostný rast a máte chuť VYKROČIŤ, pracovať na sebe a posúvať sa ďalej, či už v súkromnom živote alebo kariérnom raste a to NAPRIEK: nálade, vzťahom, strachu, času, problémom či COVIDU..

Korona kríza nám niečo vzala, no aj niečo dala. Vždy sme stretnutie organizovali prezenčne u nás na Mierovej, pričom zúčastniť sa mohli iba ľudia z okolia. Teraz však môžeme využiť príležitosť, ktorý nám ponúka online svet, aby sa mohli zúčastniť kouči a sympatizanti z celého Slovenska!

ZAUJÍMA NÁS:

  • Čo máte nové a ako sa vám darí?
  • Ako ste sa popasovali so všetkými obmedzeniami?
  • Priniesla vám kríza zmenu? Akú?
  • Akým smerom sa momentálne uberáte?
  • Ako vám môžeme pomôcť rásť i naďalej?

PROGRAM bude veľmi pestrý (Zoom totiž dokáže skvelé veci)! Budete mať príležitosť prihlásiť sa na LIFE koučing ku koučovi, s ktorým sa pozriete na konkrétnú tému, ktorá vás zaujíma alebo vás trápi. Taktiež sme si pre vás pripravili zaujímavé prednášky, nové trendy, inšpiratívne príbehy a priestor na diskusiu. Harmonogram včas zverejníme.

Príďte nám o tom porozprávať aj vy. V menších skupinách si vymeníme naše skúsenosti, nápady, ale aj ťažkosti, či otázky. Naša komunita je tu na to, aby sme si vzájomne pomáhali, obmieňali informácie a posúvali sa ďalej.

POKYNY:

  • Vstup je VOĽNÝ
  • Kto má záujem vyskúšať si individuálny koučing (cca 15-20 minút), po prihlásení informáciu pošlite na email: bilkova@powercoaching.sk, aby sme vás mohli zaradiť ku koučovi
  • Kto nemá záujem o individuálny koučing, môžete zostať napojení v hlavnej miestnosti, kde bude prebiehať jedna z prednášok
  • Nezabudnite si pripraviť otázky a témy, ktoré vás zaujímajú
  • O všetkom potrebnom vás budeme informovať mailom

Tak čo, pridáte sa k nám? 😉

Či už koučing poznáte alebo nie, či už ste u nás boli alebo nie, budeme sa tešiť, keď sa k nám pripojíte! Taktiež môžete pozvať svojich blízkych a priateľov, aby sme sa mohli všetci povzbudiť a VYKROČIŤ.

Tešíme sa na vás a spoločne strávený čas!

Tím Power Coaching 🙂

1
Zoom – Stretnutie koučov a sympatizantov 3.12.2021
180
Zoom meeting bude prístupný po objednaní kurzu.Ak je už zakúpený, stlačiť tlačidlo ZAČAŤ KURZ / START COURSE.Ak absolvujete kurz ONLINE, odporúčame si ZOOM aplikáciu nainštalovať do svojho zariadenia (PC, MAC, Smartfon/tablet Android, či IOS) z https://zoom.us/download. Je to zdarma. (ZOOM funguje aj cez webové prehliadače, no appka má viac funkcionalít a vyššiu stabilitu) Odporúčame sa zaregistrovať svojim gmailom, dobre to spolupracuje s g kalendárom a je menšia pravdepodobnosť, že na meeting zabudneš.Pripojte sa radšej 5 minút pred začatím.Neváhajte sa lektora pýtať, preto môžete používať mikrofón i kameru.
1. Gmail účet. "meno@gmail.com" Nastav si svoje pravé meno, prípadne avatar fotografiu. 2. ZOOM. Nainštaluj si ZOOM aplikáciu do svojho zariadenia (PC, MAC, Smartfon/tablet Android, či IOS). https://zoom.us/download. Je to zdarma. (Ide to aj cez web prehliadače, no appka má viac funkcionalít a vyššiu stabilitu) 3. Dobré pripojenie. Spoľahlivé a rýchle pripojenie na net s malou odozvou je dobrým predpokladom (2Mb/s obojsmerne a viac, latencia 50ms a menej) Otestujete si na: https://www.speedmeter.sk/
Stretnutie koučov a sympatizantov ONLINE
Cena:
Zdarma
Tento web používa cookies. Pokračovaním prezerania stránok súhlasíte s ich použitím.