Neverbálna komunikácia

Neverbálna komunikácia

Prihlásiť sa na kurz

Už ste sa niekedy ocitli v situácii, keď ste neverili tomu, čo vám práve niekto rozpráva? Mali ste pri tom pocit, že vám niečo na ňom nesedí? To preto, lebo verbálna komunikácia hovorila niečo iné, ako tá neverbálna. Na našom workshope vás radi naučíme, ako tento pocit podložiť vedomosťou.

Veľkosť skupiny
20
Trvanie kurzu
1
Úroveň skúseností
Začiatočníci
Cena s DPH:
21 €
Cena bez DPH:
17.5 €

Zámer kurzu:

Neverbálnu komunikáciu môžeme pomenovať ako reč tela. Sú to gestá, mimika, pohľad, držanie tela, chôdza a ďalšie signály. Vedeli ste, že iba 7% komunikácie je komunikácia verbálna? Zvyšných 93% tvorí neverbálnu a paraverbálnu komunikáciu. Viete si to predstaviť? To znamená, že keď sa s niekým rozprávame, tak iba 7% vplyvu tvorí to, čo vlastne hovoríme a zvyšné percentá sústreďujú pozornosť na to, ako to hovoríme a čo pri tom robíme. Ak chceme v komunikácií alebo pri akomkoľvek prejave zaujať /doma, vonku, v škole, v práci/, je dôležité sa naučiť neverbálnu komunikáciu ovládať.

Na workshope „Neverbálna komunikácia“ vám prezradíme, ako na to. Naučíme vás čítať neverbálnu komunikáciu tak, že budete vždy o krok vpred. Budete schopní odhaliť, kedy je človek pravdovravný a naopak, kedy nehovorí celú pravdu. Okrem toho vám pomôžeme zistiť, čo sú vaše typické prejavy komunikácie a zároveň ako ovládať svoju neverbálnu a paraverbálnu komunikáciu.

Prihlásiť sa môžete priamo tu alebo na info@powercoaching.sk.

Tešíme sa na vás!

Foto zdroj: www.unsplash.com

Partner podujatia: StartitUp :)

Nenašli ste žiadny kurz pre vás?

Kontaktujte nás a radi vám poradíme s výberom

Chcem poradiť