Business coaching

V dnešnom svete sa všetko mení neuveriteľne rýchlo. Preto návody na úspech prakticky nemôžu fungovať všeobecne! To čo platilo včera, dnes už nemusí platiť.

Nehovoriac o tom, že čo platí na jednu osobu alebo organizáciu, nemusí platiť na každého a na všetky organizácie. Business coaching je maximálne diskrétne vedenie manažérov, riaditeľov a vedúcich teamov v konkrétnych podmienkach makro a mikroprostredia. Neriešime všeobecné poučky, návody… riešime konkrétne vás, vašich ľudí a vašu organizáciu. Naučíme vás ako motivovať, komunikovať, zodpovedne rozhodovať, asertívne reagovať a vnímať všetky náznaky okolia, ktoré vám pomôžu na ceste za úspechom. Business coaching nie je pre každého, je pre osoby, ktoré sa neboja úspechu a zodpovednosti.

Pracujeme len s profesionálmi, nikdy s rýchlo „kvasenými koučmi“. Naši ľudia sú odborne na veľmi vysokej úrovni. Sme členom SAKO (Slovenskej Asociácie Koučov), mnoho z nás disponuje s Univerzitným diplomom v oblasti Manažment a Sociálna a Pracovná psychológia. Garantujeme medzinárodné skúsenosti a dlho ročnú prax v oblasti Business coachingu.