Recenzie

Funkcia:Absolventka kurzu KOUČ 104 hodín
Text:"Skutočne som bola s kurzom KOUČ 104h. nadmieru spokojná vo všetkých oblastiach. Aj uistenie, že máme na všetko čas a možnosť neobmedzene sa pýtať a prerušovať prednášajúceho, diskutovať, bol pre mňa nevídaný zážitok nepoznaný z nášho školstva a iných prednášok. Ďakujem veľmi pekne Silvii za možnosť školiť sa aj s Rafaelkom a za jej otvorený prístup a nadšenie."
Funkcia:Absolventka kurzu KOUČ 104 hodín
Text:„Na kurz kouč 104 som prichádzala s očakávaním, že sa dozviem viac o tejto vysnívanej profesii a osvojím si techniky a zručnosť koučovania. Po kurze odchádzam bohatšia nie len o užitočné techniky a zručnosť v koučingu ale aj o poznanie zaujímavých poznatkov z NLP, komunikácie, typológii osobnosti a vzťahoch, ktoré vám nikde inde nepovedia. Celkovo som získala iný náhľad na komunikáciu a vzťahy v živote. Silvia ako hlavný lektor je úžasný kouč, lektor a komunikačne zdatná osoba, ktorá vás s ľahkosťou vtiahne do problematiky a naučí vás samé praktické veci. Ako cenné vnímam individuálny prístup ku každému účastníkovi, vytváranie príjemnej atmosféry a pohody počas celého kurzu. Osviežujúce bolo aj striedanie lektorov a prinášanie nových prístupov. Tento kurz by som odporučila každému, kto chce získať praktické zručnosti kouča a tiež zaujímavý náhľad na komunikáciu a fungovanie v živote.“
Funkcia:Absolventka kurzu KOUČ 104 hodín
Text:„Ja som bola nadmieru spokojná, povedala by som, že mi kurz zmenil život, Uvedomila som si hodnoty, priniesol mi iný životný záber a nadhľad. Aj keď podotýkam, že veľakrát si myslím, že mi ľudia nerozumejú, tento kurz ma len potvrdil, že to, ako človek vníma svet je jedinečné a pomôcť sa vždy dá, len treba chcieť, ako sebe, tak aj ostatným. Vysoká úroveň. Skláňam klobúk, Silvi. Nepamätám si na takéto úžasné vzdelávanie.“
Funkcia:koučka a mediátorka
Text:Z kurzu som bola nadšená, obsahovo, organizačne to bolo výborné, ďakujem a teším sa nabudúce.
/kurz Konštelácie/
Funkcia:Absolventka kurzu Kouč 104
Text:"Kurz Kouč 104 mi dal veľmi veľa. Okrem toho, že som sa za 11 dní naučila ako koučovať seba aj iných, som si zlepšila komunikačné zručnosti, som asertívnejšia a cítim sa sebavedomejšie."
Funkcia:
Text:Milá Silvia, milá Coaching poradňa,
prajem Vám v novom roku len a len to najlepšie, hlavne zdravie a lásku pre Vás a Vaše rodiny.
Ďakujem Vám za spoločne strávený čas v septembri 2017, za všetky informácie a vedomosti, ktoré som sa vďaka kurzu Kouč 104 mala možnosť naučiť. Aj vďaka tomu som získala pracovné miesto v poradenskej firme ako Junior Consultant/Coach. Nastupujem 15.1. 2018 v nemeckom Kolíne.
Všetkých Vás srdečne pozdravujem a prajem vám naďalej veľa úspechov v súkromí i v práci.
Funkcia:účastníčka práve prebiehajúceho kurzu Kouč 104
Text:"Dva intenzívne dni sú úspešne za mnou. Chcela som sa posunúť profesionálne a zažiť ďalšiu osobnú transformáciu. Očakávania sa však napĺňajú rýchlosťou blesku.

Už teraz viem s istotou povedať, že môj život sa bude deliť na život pred powercoachingom a po ňom.

Každú minútu si uvedomujem, ako vlastne nič neviem. Ako nevedome manipulujem s ľuďmi. A ako ťažko sa z tejto role vystupuje, lebo práve to je úloha kouča.

Nič nevedieť. Nehodnotiť.

Aha momenty prichádzajú s každým vysloveným Silviiným slovom. Kúsok teórie, veľa praxe a neustála spätná väzba k tomu.

Aj vďaka takej Kartmanovej pyramíde mením uhol pohľadu na svoje vzťahy minimálne o 180 stupňov. Úloha agresora, obete či záchrancu je mi už dôverne známa. A to sme ešte len na začiatku :) "

Funkcia:účastníčka práve prebiehajúceho kurzu Kouč 104
Text:Tretí deň bol naplnený osobnostnou diagnostikou. Hrali sme sa s kategorizáciou svojich kolegov, rodiny či známych. Spoznávali sme samých seba a konfrontovali sme sa s názormi skupiny.

Rozoberali sme širokú škálu osobností a jedno cvičenie mi názorne ukázalo ako povrchne si ľudí všímam. Úloha bola jednoduchá. Popísať meno, vlasy, topánky a niečo výnimočné každej z 15 osôb v miestnosti bez toho, aby som sa ňu mohla po vyslovení úlohy ešte pozrieť. Moje skóre bolo 25 z maxim. 60.

Asi najživšia diskusia sa strhla okolo teórie psa a mačky. Jedná sa o naučené (nie vrodené) správanie, ktorým vieme okamžite meniť svoju osobnosť. Rozdiel je v miere prispôsobovania sa ostatným a v potrebe presadenia si svojho názoru, bez poškodenia druhej strany. Kam by ste sa zaradili vy?
Funkcia:Absolventka kurzu KOUČ 104 hodín Košice
Text:Profesionalita na 100% , to sa často nevidí. Silvia tam bola s nami a pre nás na maximum, každú minútu. Fascinujúca pozornosť a kontrola dosť veľkej skupiny ľudí. Čo však obdivujem najviac, je ako nás dokázala udržať v stave pozornosti a záujmu. Do detailov prepracovaný obsah a forma kurzu. Som veľmi vďačná, že som sa kurzu mohla zúčastniť a ešte raz ĎAKUJEM.
Funkcia:Absolvent kurzu KOUČ 104 hodín Banská Bystrica
Text:Špičkový kurz. Vrelo odporúčam nielen tým, ktorí sa chcú vydať na cestu profesionálneho kaučovania. Kurz je mimoriadne prínosný každému, kto sa chce a nebojí nahliadnuť sám do seba. Počas kurzu sa mi podarilo vyriešiť dôležité osobné veci. Vďaka tejto vlastnej skúsenosti som teraz odhodlaný pomôcť napredovať iným. Byť im nápomocný v ceste za svojimi snami.
Funkcia:Absolvent kurzu KOUČ 104 hodín Banská Bystrica
Text:Kurz Kouč 104 bol pre mňa ako psychológa veľmi prínosný, keďže bol veľmi praktický. Ale obsah je nanič, ak k tomu nemáte dobrého lektora a Silvia je pre mňa jednoznačne topka v svojom odbore.
Zažil som veľa lektorov, dokonca som sám lektoroval aj na vysokej škole, ale s takou profesionalitou som sa ešte nestretol. Silvia si neskutočná. Držím Ti palce.
Funkcia:
Text:Naša organizácia začala pracovať ako team. A ako team dosahujeme stále viac. Koučing mi pomohol z môjho oddelenia team.
Funkcia:Absolventka kurzu KOUČ 104 hod.
Text:"Silvia, to čo robíš a ako to robíš, je neuveriteľné ! Vďaka koučingu a Vášmu prístupu k svetu aj s Tomášom. Som naozaj šťastná. :) Ďakujem ! Ďakujem ! Ďakujem !"
Funkcia:Asistentka osobnej starostlivosti
Text:"Ak kouč, tak jedine z Power Coaching ! Ďakujem."
Funkcia:Absolventka kurzu KOUČ 104 hod.
Text:Ak ma niečo za poslednú dobu nadchlo, tak to bol určite kurz Kouč 104h. Môžem a chcem len a len odporúčať ďalej, či už premýšľate nad kurzom z pracovného alebo súkromného hľadiska. Každá hodina kurzu je využitá na maximum a na konci dňa vo Vás zostane skvelý pocit, že Vás získané inforamácie posúvajú osobnostne vpred míľovými krokmi.
Funkcia:Absolventka kurzu KOUČ 104 hod.
Text:Kurz Kouč 104 odporúčam všetkými desiatimi! Je to kurz, na ktorom som sa cítila super, a to vďaka Silvii a Tomášovi, pretože vidno, že táto práca je zároveň ich vášňou a vkladajú do nej svoje srdce. Kurz je vypracovaný na vysokej úrovni odbornosti. Strieda sa kvalitná teória s praxou a rôznymi cvičeniami, vďaka ktorým sa človek môže dozvedieť veľa aj o sebe. Pre mňa bol mimoriadne prínosný. Silvia & Tomáš, ďakujem Vám, perfektná práca, len tak ďalej!
Funkcia:Absolventka kurzu KOUČ 104 hod.
Text:Na vlastnej koži som mohla zažiť kurz KOUČ 104 hod., ktorý bol síce náročný, ale otvoril mi veľmi veľa nových pohľadov na život, na situácie v mojom živote a na seba. Okrem toho mám rada workshopy ktoré organizujú, vždy sú zaujímavé, vecné a plné dobrých nápadov. :)
Funkcia:
Text:Len by som rada dala vedieť, že ten podcast - Manipulácia sa veľmi podaril :)
Funkcia:Proplusco
Text:Milá Silvia, rád by som sa Vám poďakoval za pozvanie na Vaše stredajšie business raňajky, bolo to veľmi podnetné a inšpiratívne dopoludnie, ktoré svojím obsahom aj štýlom predčilo mnohé iné, častokrát aj celodenné podujatia.

Oceňujem tiež veľmi dobré prepojenie teórie s praxou, čo podporuje využiteľnosť a lepšiu zapamätateľnosť aj po istom časovom odstupe.

Tiež by som rád vyzdvihol Váš prirodzený prejav a veľmi príjemné vystupovanie, ktoré bolo tou povestnou „čerešničkou na torte“ a právom robí z Vašich podujatí zážitkové vzdelávanie.

Ďakujem ešte raz, prajem Vám všetko dobré a veľa úspechov.
Funkcia:MAGNUM Real
Text:Power Coaching - Silvia a Tomáš, profesionáli s veľkým nadšením a srdcom na správnom mieste. Musím vyzdvihnúť ich odbornosť, dlhoročné skúsenosti a nadšenie. Naozaj sú príkladom hesla - učíme sa od najlepších :-)
1 2 »