Referencie

“Po skončení VŠ som sa cítila neistá, bez cieľa, bez smeru. Couching s pani Langermann bol pre mňa veľmi povzbudivý. Neposkytovala mi nijaké návody z knižiek. Jej individuálnym prístupom odkryla problémy, ktoré boli vo mne skryté a s jej pomocou som na ich riešenie prišla sama. Začala som premýšľať a súvislosti postupne do seba zapadali ako puzzle.
Po individuálnych sedenia som sa rozhodla pre dvojdňový kurz. Odporúčam ho každému, kto chce viac spoznať seba samého, svoje okolie a zefektívniť komunikáciu. Pocit po skončení kurzu je mojou kotvou. A čo to znamená sa dozviete, ak sa ho zúčastníte :)

Katarína Bartáková


„ som vám neskutočne vďačná za tento kurz :) 
slovami len ťažko opísať, čo všetko mi dal… ♥
ozaj vynikajúci prístup Coachky kt. srdečne pozdravujem a ozaj si zaslúži veľkú pochvalu :)
bola som s ňou veľmi spokojná, taktiež z celým kurzom, kt. mi dal dosť veľa informácií, nových pohľadov a prístupov na vec,
je naozaj úžasné, že sa dá niečo tak hodnotné vyhrať, a preto sa chcem ešte raz  z celého srdca poďakovať za túto výhru,
moje finančné podmienky sú nateraz také, že za štandardný poplatok 340 € by som si tento kurz nemohla dovoliť, preto som
fakt nadšená a šťastná z tejto prvej a úžasnej výhry, ktorá mi dala ozaj veľa :) ))
Ďakujem taktiež za krásne spracovaný certifikát, vidieť, že si vaša spoločnosť dá skutočne záležať na všetkom, čo robíte :) a vďaka tiež za ročný follow up :)
Takže ešte raz veľké Ďakujem za túto úžasnú skúsenosť, veľmi si to cením, ak by bolo viac takýchto súťaží na svete s tak skvelými výhrami ako bol tento kurz, svet by bol múdrejší, šťastnejší, informovanejší a oveľa viac plnohodnotnejší … :) ))

prajem vám krásny deň a ešte veľa takýchto vydarených kurzov :)
P.S ak by boli nejaké nové kurzy prosím informujte ma, poprípade mám vašu stránku na fb takže tam to asi taktiež uvidím :)

Erika, Bratislava


„Coaching je na pohľad veľmi príjemne vedenou debatou o hľadaní a riešení problému, či vytýčení cieľa . V skutočnosti, čo sme si každá skúsili na vlastnej koži, je to náročný proces, v ktorom je umenie nájsť a položiť tú najsprávnejšiu otázku, aby sme klienta naviedli na správnu cestu. Pre mňa to znamenalo veľa. V mnohých praktikách, ktoré akosi intuitívne praktizujem, som sa uistila, že sú správne a môžem ich začať rozvíjať už na inej úrovni. „

Lenka Barilíková


Silvi to ja Vam dakujem, ze som sa mohla zucastnit kurzu, je to uzasna prilezitost, skusenost do zivota. Naozaj som aj ja bola prinosom?
Kurz bol perfektny, ako ste ho viedli a zorganizovali. Velmi pomahalo, ze sme si mohli skusat medzi sebou navzajom aj prakticky a rozne situacie.
Tiez velka vdaka za zaslanie informacii, ked to tak citam, tak sa naozaj pustim do studovania s radostou:)

Janka


S kurzom som bola veľmi spokojná. Páčil sa mi Váš individuálny prístup, a tiež aj to, že sme mali príležitosť hneď všetko aj cvičiť, myslím si, že je taká prax veľmi užitočná. Bola by som rada, keby kurz trval dlhšie – chcela by som sa v tom smere aj ďalej zdokonaľovať. 

Xenia


Školenie mi dalo veľmi veľa. V otázke osobného života a self-coachingu hlavne zmysel pre vcítenie sa do druhého, pochopenie možných zámerov jeho konania, ale aj môjho, a tým možnosť predchádzať konfliktom a nezhodám, ale tak isto aj lepšie poznanie seba samej. Koučing ako taký ma veľmi zaujal a ovplyvnilo ma to, myslím si, že táto práca by ma veľmi bavila a napĺňala. Preto sa budem snažiť praktizovať ho a napredovať. Na školení bola veľmi príjemná a otvorená atmosféra, priestor pre naše otázky a praktické skúšanie jednotlivých nástrojov bolo na nezaplatenie. Ešte raz by som Vám veľmi rada poďakovala za túto skúsenosť a možnosť zúčastniť sa. Myslím, že toto školenie a získané vedomosti určite ovplyvnia moje budúce kroky v živote. Samozrejme pozitívne.

Martina


Kurz Vodcovské zručnosti ma posunuli výrazne ďalej. Uvedomil som si, že každý úspešný vodca má svojho kouča, mentora, radcu… Vďaka koučingu sa stále rozširuje moja firma. Je to až neuveriteľné.

Martin, Bratislava, Riaditeľ stavebnej firmy.


Naša organizácia začala pracovať ako team. A ako team dosahujeme stále viac. Koučing mi pomohol z môjho oddelenia team.

Katarína, Quety s.r.o.


Referencie